Bundy a mikiny

♻ Upcyklované, vyšívané džínové bundy, malované riflové bundy a bavlněné mikiny. Kvalitní, poctivě šité v České republice z udržitelných materiálů.

Vyšívané džínové bundy a mikiny

Hledáš kvalitní a originální džínové bundy nebo bavlněné mikiny? Nabízím ti jedinečné kousky, které jsou poctivě šité v České republice z udržitelných materiálů.

Upcyklované džínové bundy s ručním vyšíváním

Každá džínová bunda v mojí nabídce je unikátní, díky ručnímu vyšívání a upcyklování použitých materiálů. Navíc, použití již existujících materiálů (rifloviny) má pozitivní vliv na životní prostředí a snižuje množství odpadu. Díky kvalitnímu zpracování a originálním detailům vypadají džínové bundy skvěle na každé příležitosti.

Pokud sis nevybrala z aktuální nabídky... ráda ti ušiju originální, vyšívanou bundu na přání.

Malované riflové bundy

Dámské riflové bundy jsou nezbytností v každém šatníku, ale ty moje jsou originální. Každá z nich je ručně malovaná nebo vyšívaná, takže každá je jedinečná. Vyrábím je z udržitelných materiálů a ruční malování a vyšívání dodává každé bundě jedinečný vzhled. Perfektní volba pro každého, kdo chce být trochu výjimečný.

Pohodlné a stylové bavlněné mikiny

Jestli hledáš pohodlnou a stylovou mikinu, moje nabídka tě nezklame. Nabízím mikiny vyrobené z kvalitní bavlny, které nejen vypadají skvěle, ale jsou také velmi pohodlné. Vybírej z různých střihů a barev, a najdi si tu svoji nejoblíbenější.

Vyprodané bundy a mikiny

Vyprodané bundy a mikiny – jednalo se o limitovanou edici.

Sleduj instagram @tykraso_cz