FAQ - časté dotazy zákazníků

Můžu si oblečení někde vyzkoušet?

Ano, můžeš! Ráda si s tebou domluvím schůzku přímo u mě v ateliéru v Brně. Na takovou schůzku se se mnou nejdřív domluv buď na e-mailu info@tykraso.cz nebo na telefonním čísle +420 774 030 401

Další možnost je návštěva kamenného obchodu, se kterým spolupracuji. Jsou to obchody které sdružují a podporují lokální značky na jednom místě. Dávají tak možnost i menším výrobcům ukázat své poctivé umění. Momentálně můžeš najít moji tvorbu na Place Store v Brně. Brzy chystám nabídku rozšířit i do dalších měst. O tom vždy informuji na instagramu a facebooku. Tak buď ve střehu ať ti nic z plánovaných novinek neunikne.

Můžu si oblečení objednat a vyzvednout v kamenném obchodě, který spolupracuje s TYKRÁSO?

Bohužel to možné není. Nicméně se na oblečení můžeš přijít podívat osobně bez objednávání. Většina oblečení, která je na eshopu, je k vidění i v obchodě. 

Moje velikost není dostupná, co teď?

Potřebuješ oblečení o centimetr, dva menší nebo větší? Rukávy se ti zdají na tvou postavu dlouhé/krátké? Šaty potřebují zkrátit/prodloužit? Napiš mi. Ráda se s tebou domluvím na detailech.

Můžu si objednat na míru?

Ano můžeš. Na míru ti můžu upravit, ale jen takové oblečení, které najdeš i na eshopu. Pokud máš zájem napiš mi prosím na e-mail info@tykraso.cz o co přesně máš zájem a určitě se domluvíme. 

Bohužel vyloženě zakázkové šití na míru nedělám.

Neodhadla jsem velikost a možná ani ta barva mi nesedí. Můžu oblečení vyměnit nebo vrátit?

Samozřejmě. Chci aby se každý ve svém oblečení cítil skvěle. Byla bych nerada aby ti nějaký kousek ode mě zbytečně ležel doma bez ladu a skladu. Pro vrácení použij tento formulář. Tam se dozvíš co a jak dál. A pak jednoduše balíček odešli zpět. 

Sleduj instagram @tykraso_cz