FAQ - časté dotazy zákazníků

Můžu si oblečení někde vyzkoušet?

Ano, můžeš! Ráda si s tebou domluvím schůzku přímo u mě v ateliéru v Brně. Na takovou schůzku se se mnou nejdřív domluv buď na e-mailu info@tykraso.cz nebo na telefonním čísle +420 774 030 401

Další možnost je návštěva některého z trhů, na kterých se můžeme potkat. Na rok 2024 plánuji účast na Mint Marketech v Brně, Olomouci, Litomyšli a Uherském Hradišti. O této účasti pravidelně informuji na sociálních sítích. Tak nezapomeň sledovat a nebo mi napiš a já ti ráda pošlu kalendář na rok 2024.

Zatím se můžeš podívat na kalendář Mint marketu 2024.

Moje velikost není dostupná, co teď?

Potřebuješ oblečení o centimetr, dva menší nebo větší? Rukávy se ti zdají na tvou postavu dlouhé/krátké? Šaty potřebují zkrátit/prodloužit? Není problém. Stačí mi napsat. Ráda se s tebou domluvím na detailech. 

Můžu si objednat na míru?

Na míru si ode mě můžeš objednat následující produkty:

Džínová bunda na přání (dámská, pánská, dětská)

Vyloženě zakázkové šití na míru nedělám.

Neodhadl/a jsem velikost a možná ani ta barva mi nesedí. Můžu oblečení vyměnit nebo vrátit?

Samozřejmě. Chci aby se každý ve svém oblečení cítil skvěle. Byla bych nerada aby ti nějaký kousek ode mě zbytečně ležel doma bez ladu a skladu. Pro vrácení použij tento formulář. Tam se dozvíš co a jak dál. A pak jednoduše balíček odešli zpět. 

Pokud sis objednal/a vyšívanou bundu na přání, dej mi prosím vědět dopředu. Jedná se o zboží, které je vytvořené na objednávku a u takovýchto produktů vrácení možné není. Vždycky se dá, ale domluvit na řešení tak aby vše vyhovovalo tobě i mně.

Za jak dlouho se můžu na objednávku těšit?

Nejlepší zkušenosti mám se Zásilkovnou. Nejen co se týče spolehlivosti, ale i rychosti doručení. Objednávky odesílám ve stejný den (nebo následující dle času objednání a platby) kdy mi dorazí objednávka s platbou. Zásilkovna je většinou doručí do 2 pracovních dní. Někdy se poštěstí a hned následující pracovní den je nachystaná k výdeji. 

Pokud jde o objednávku džínové bundy na přání, dodání bývá cca 1 týden. 

Samozřejmě v období Vánoc se tato doba prodlužuje, ale z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že se to rok od roku lepší.

Pokud jsem zrovna na dovolené, informuji tě o tom neprodleně. V mailu ti přijde informace s termínem odeslání tvé objednávky. 

Můžu si nechat vyšít svoji vlastní džínovou bundu?

Samozřejmě. Moc ráda ti vyšiju kousek, který už doma máš. Stačí když si objednáš klasicky vyšívanou bundu na přání a do poznámky mi napíšeš, že bundu máš vlastní. Pošlu ti kód na Zásilkovnu a pokyny k zabalení aby bunda v pořádku dorazila ke mně. Cena vyšívání na vlastní bundu je stejná jako by sis objednávala bundu ode mě. K vyšívce ti pak přidám něco navíc. 

Chci si nechat vyšít tenisky, mikinu, kšiltovku, prostě cokoliv mě napadne. Jde to?

Jasně! Jako, že se Lůca jmenuju, tak jsem pro každý vyšívací dobrodružství. Stačí mi dát vědět na mail a můžeme se domluvit prakticky na čemkoliv. Už jsem vyšívala tenisky, kšiltovky, tašky, mikiny, šaty, ledvinky, čepice....všechno možný. Kam se mi vejde ruka a projede jehla, to vyšiju.

Sleduj instagram @tykraso_cz