Vyšívaná džínová bunda – na přání

Džínová bunda s ručně vyšitými vzory je originální kousek oblečení. Vyšívám džínové bundy, které nikdo jiný nemá. Ráda ti bundu upravím na přání.

Ikona - Upcyklovaná móda

Tento kousek dostal nový život: upcycling

Ikona - Jehla s výšivkou (ručně vyšito)

Ručně vyšívané originální oblečení

Ikona - Udržitelná móda

Respektuju udržitelnost a životní prostředí

Ikona - Srdce s vlajkou ČR (ušito s láskou)

Ušité s láskou v ČR z kvalitních materiálů

Ikona dodávky pro dopravu zdarma

Doprava zdarma přes PPL nebo Zásilkovu

Upcyklovaná bunda na přání

U mě na eshopu najdeš originálně vyšité džínové bundy a to hned v několika velikostech. Né vždycky, se ale trefím přesně do tvých představ. Proto jsem se rozhodla dát ti možnost podílet se na vzniku tvýho originálního kousku.

Všechny džínové bundy, které vyšívám, jsou ze second handu. Dávám tak nepotřebným kusům oblečení nový život v podobě originálního kousku na míru.

Jak si ručně vyšívanou bundu na přání objednat?

Napiš mi do poznámky nad cenou následující informace:

 • Velikost džínové bundy, kterou budeš chtít vyšít. 
  Prosím změř si: délku ramene, délku paže, obvod hrudníku, délku od krku dolů. 
  Popř. mi pošli klasické označení velikosti jak jej znáš XS - XL. 
 • Můžeš si nechat vyšít i svoji vlastní džínsku, stačí mi napsat do poznámky a já se s tebou domluvím na dalším postupu.
 • Barevná paleta výšivky. Vyber si tolik barev kolik budeš chtít a nebo mi nech volnou ruku. Za sebou mám vyšívané bundy v pestrobarevných tónech až po jednobarevné jemné výšivky. 
 • Vyšiju ti zadní díl bundy. Můžu vyšít spodní část nebo vrchní část. Napiš mi prosím, která z těchto částí to bude. 
 • Můžeš si nechat vyšít i kombinaci jednoslovného textu a dalších jednodušších motivů. Pro inspiraci mrkni na tuhle bundu s krásným nápisem "láska". 

Pokud budeš chtít náročnější výšivku přes celou bundu, dej mi prosím nejdříve vědět a domluvíme se individuálně.

Jakmile budu mít vyšitý návrh na bundě, vše hezky vyfotím a posílám mailem na doladění detailů. Můžeš si nechat doplnit drobnější úpravy, jako je množství květů, lístků, přidat např. jednu barvu do detailů apod. tak aby se ti riflová bunda s výšivkou líbila. Většinou se jedná opravdu o úplné drobnosti, které jsou otázkou pár minut. 

Složení džínové bundy

 • 95% Bavlna
 • 5% Elastan

Gramáž

180 g/m2

Férová cena

Originální výšivka na bundu (podle tvýho přání) od začátku až do konce je pro mě velmi srdeční záležitostí. Strašně si vážím každé objednávky, která je mi svěřena. Snažím se dělat pro klientku vždycky maximum, tak aby se svým kouskem byla spokojená, cítila se v něm dobře a ráda ho nosila. 
Každé objednávce věnuji hodně času na přípravách i samotném vyšívání. Výsledkem je pak kus oblečení, který nikdo jiný nemá a spokojená zákaznice, která se tímto kouskem může pochlubit. 

Jak se o džínovou bundu starat aby ti vydržela co nejdýl?

 • Bunda se může žehlit na doporučenou teplotu 150°C. 
 • Bunda se pere na maximální teplotu 30°C. Doporučuji ji dát do pracího vaku, tak aby se zamezi kontakt s jiným oblečením a nedošlo tak k zatrhnutí bavlny. Pokud džínovou bundu nemáš vyloženě umazanou, prát ji nemusíš. Stačí ji vyvěsit na čerstvý vzduch např. do okna nebo na venkovní sušák.
 • Bunda se nemůže sušit v sušičce.
 • Bunda nelze bělit.

Mohlo by se ti líbit

Sleduj instagram @tykraso_cz