Dárkový set na spaní – světlá hnědá

Doprava zdarma Udržitelnost a pomalá móda

Luxusní dárkový set na spací z hladkého pevnějšího saténu v barvě cappuccino. Spací maska s jemným mikroplyšem a pohodlná gumička do vlasů.

Barva:
Velikost: Uni

Dokonalý dárkový komplet na spaní

Připravila jsem tyhle úžasný dárkový setíky s luxusní maskou na spaní a bavlněnou gumičkou do vlasů. Co víc si přát, perfektní sada pro klidnej spánek, pohodlný cestování, nerušené meditování a pro chvilku klidu. 

Bavlněná maska je z odstřižků z klasického šití či ze zbytkové metráže z velkorýroby. Povedlo se mi sehnat i zbytkový mikroplyš, který tvoří měkoučkou podšívku. Maska na spaní je ideální kosmetickej doplněk a pomocník pro klidnější spánek. 

Gumička "scrunchie" je šita také ze zbytkové metráže. Skvěle padne ke spací masce. Vyčeš si vysokej culík nebo ledabylej drdol, nasaď si masku na oči a nerušeně odpočívej. 

Udržitelnost životního prostředí je pro mě velice důležitá. Proto jsem volila materiály, které by jinak zůstaly někde zapomenuty nebo ještě hůř - vyhozeny. Zbytková metráž a nebo odstřižky ze šití - to neznamená, že by byl materiál nějak poškozený nebo kvalitně podprůměrný. Naopak jde o stejné látky, ze kterých běžně šiju popřípadě jde o látky ze šití luxusního povlečení, bytových doplňků apod. z velkovýroby odkud materiál nakupuji. 

Krabička, ve které ti setík přijde domů, je zcela kompostovatelná. Pokud se ti líbí (stejně jako mě :)), nevyhazuj ji. Můžeš ji dál využít, třeba jako malou šperkovnici. Kolem a kolem je tohle ideální zerowaste dárek, který udělá radost každému. 

Jak se o dárkový set na spaní starat aby ti vydržely co nejdýl?

  • Dárkový set na spaní můžeš žehlit na doporučenou teplotu 150°C.
  • Dárkový set na spaní per na doporučenou teplotu 30°C.
  • Dárkový set na spaní nemůžeš sušit v sušičce.
  • Dárkový set na spaní nelze bělit.

  • 97% Polyester
  • 3% Elastan

Gramáž

190 - 260 g/m2 

Rozměry

Délka gumičky spací masky 27 cm
Obvod gumičky "scrunchie" na vlasy cca 20 cm

Mohlo by se ti líbit

Nejnovější dámské oblečení

Sleduj instagram @tykraso_cz