Košile vyšívaná #007 – bílá

Bílá bavlněná upcyklovaná košile s krátkým rukávem a originální výšivkou. Ručně vyšitý nápis láska, který obklopují drobné květy a větvičky.

Barva:
 
Velikost: L
Ikona - Upcyklovaná móda

Tento kousek dostal nový život: upcycling

Ikona - Jehla s výšivkou (ručně vyšito)

Ručně vyšívané originální oblečení

Ikona - Udržitelná móda

Respektuju udržitelnost a životní prostředí

Ikona - Srdce s vlajkou ČR (ušito s láskou)

Ušité s láskou v ČR z kvalitních materiálů

Ikona dodávky pro dopravu zdarma

Doprava zdarma přes PPL nebo Zásilkovu

Upcyklovaná, ručně vyšívaná bavlněná košile

Tahle pánská bílá bavlněná košile, nemá žádné kapsy. Vyloženě si říkala o to vyšít nějaký pěkný nápis, který kolem sebe bude mít jak jinak než květiny. A protože váš nejoblíbenější motiv je vyšívaný nápis "láska", bylo jasno. 

Kolem lásky najdeš drobnější kvítka a jemné větvičky plné lístků. Motiv je jemný a výrazný nápis z něj dělá krásný prvek, který jen tak někdo nepřehlédne. Výšivka je samozřejmě podžehlená aby se ti bavlnky omylem někde nezatrhly. 

Jelikož je košile původně pánská, převedla jsem její rozměry do dámské velikosti kdy odpovídá nejblíže velikosti L. Když by bylo potřeba, ráda košili přeměřím a rozměry zašlu. 

Košile na sobě bohužel neměla žádnou cedulku s popisem složení. Proto si troufám odhadnout a v popisu tak najdeš přibližný poměr bavlny a polyesteru. To však nebrání v nošení. Naopak díky většímu podílá polyesteru se dá košile velmi snadno vyžehlit. Nebudeš se s ní tedy vůbec zlobit.

Tenhle kousek se ti bude hodit jako klasický přehoz v letních měsících, přes šaty nebo triko. Já si na košili zkusila uvázat suk a podsunula jsem ho dovnitř aby byl hezky schovaný. Pod ni jsem oblékla oblíbené tílkové šaty Audrey v černé barvě.

Jak se o košili starat aby ti vydržela co nejdýl?

  • Košile se může žehlit na doporučenou teplotu 150°C.
  • Košile se pere na doporučenou teplotu 30°C.
  • Košile se nemůže sušit v sušičce.
  • Košile se nemůže bělit.

Složení džínové bundy

  • 85% Bavlna
  • 15% Polyester

Mohlo by se ti líbit

Sleduj instagram @tykraso_cz