Ledvinka – víly černá

Využíváním zbytkové metráže z velkovýroby vznikají kousky, které nezatěžují svoji výrobou životní prostředí. Vyber si svoji originální ledvinku.

Barva:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Velikost: Uni
Ikona - Upcyklovaná móda

Tento kousek dostal nový život: upcycling

Ikona - Zbytkový materiál

Ušito ze zbytkového materiálu

Ikona - Udržitelná móda

Respektuju udržitelnost a životní prostředí

Ikona - Srdce s vlajkou ČR (ušito s láskou)

Ušité s láskou v ČR z kvalitních materiálů

Ikona dodávky pro dopravu zdarma

Doprava zdarma přes PPL nebo Zásilkovu

Ledvinka, legenda 90. let je zpět

Ledvinka je moje naprosto srdeční záležitost. Už když mi máma pořídila první ledvinku v podobě plyšovýho kocoura Garfielda, věděla jsem, že je to začátek vyjímečnýho vztahu. Jak nemůžete milovat ledvinku? Kabelku, kterou není blbý připnout kolem pasu nebo ji hodit jen tak přes rameno? Bohužel né všichni mají takový vřelý vztah k ledvinkám a tak na nějakou dobu úplně zmizely jako must have kousek. Jednu dobu byli cool jen se specifickým outfitem. Většinou obsahoval i ponožky v sandálách  (ano já vím, ponožky do sandálů (ani do lodiček, balerínek apod.) prostě NE - ne fakt NE! Prosím.). Ledvinka 90. let je zpět dámy a pánové.

Jelikož nových módních trendů je čím dál méně a spíš se vykrádají historicky ikonický kousky, tak i ledvinka zažívá svůj comeback. Já jsem za to velmi, velmi ráda. Upřímně - toho Garfielda bych ještě někde vyhrabala. Nicméně ještě v časech kdy ledvinky byly teprve za dveřma svýho comebacku, pořídila jsem si jednu i já. Lidi na mě hleděli, manžel se mi posmíval, ale já se nenechala odradit. 

Po několika vyzkoušených velikostech a stylech jsem dospěla názoru, že začnu zvolna. Proto ti můžu představit moji novou ledvinku zatím v menší variantě. Neboj se, pohodlně se ti do ní vleze peněženka, telefon, papírový kapesníčky, klíče (pokud nemáš moji klíčenku, protože tu by si mohla klidně na tu ledvinku připnout) a sluneční brýle. 

Z čeho ledvinka je, ptáš se? To bych nebyla já kdyby nebyla ze zbytků látek. Ach, jak já je miluju. Dostanu se k látkám, který nikde jinde nenajdu. Navíc využiju zbytky z odstřihů z velkovýroby a minimalizuju tak odpad. Ledvinky najdeš v minimalističtějším stylu, ale i v divočejších designech. Prohlídni si je všechny a vyber si tu svou. Kdyby ti náhodou nevyhovovala velikost - napiš a domluvíme se :). Všechno jde když se chce. 

Jak se o ledvinku starat aby ti vydržela co nejdýl?

  • Ledvinku můžeš žehlit na doporučenou teplotu 150°C.
  • Ledvinku per na doporučenou teplotu 30°C.
  • Ledvinku nemůžeš sušit v sušičce.
  • Ledvinku nelze bělit.
  • 100% Bavlna

Gramáž

190 - 260 g/m2 

Rozměry

Max. obvod popruhu 121

Min. obvod popruhu 82 cm

Velikost ledvinky 16 cm výška, 25 cm šířka

Mohlo by se ti líbit

Sleduj instagram @tykraso_cz