Česká Síťovka

Vyměňte igelitové sáčky za přírodní síťované nákupní tašky Česká Síťovka. Ekologická alternativa, šitá z přírodních materiálů bavlny a bambusu.

Jak vypadá Česká Síťovka?

Tak a teď nachvilku úplně odbočím. Vlastně ne tak docela. Pořád se pohybujeme po České republice. Pořád jde tak nějak o módu nebo minimálně design/dizajn. Nejde teda už o výrobu oblečení, ale minimálně o možnost si V TOM něco odnést.
A to něco nemusí být vlastně ani to oblečení, může to být naprosto cokoliv.

Jde o slavný návrat typické české síťovky (ano píšu s malými písmeny, protože to je běžně známý a zažitý výraz pro tašku tak před 20ti lety). Ale teď k České Síťovce jako takové (tentokrát s velkými písmeny, protože teď už jde o oficiální název).

Tenhle ten kousek zažil větší comeback než Spice girls nebo Backstreet boys - samozřejmě!!
V nabídce nejsou jen klasické síťovky z bavlny, ale i další střihy a vzory, které lehce nahradí i klasickou dámskou kabelku.
Nejen, že tak "experimentují" s tvorbou jako takovou, ale myslí i na materiály - klasická bavlna a nově i bambusové vlákno.

Kromě tašek můžete koupit i pytlíky na ovoce, zeleninu nebo pečivo. A v neposlední řadě bambusová brčka. Tím se snaží podpořit nynější "zero waste" trend a docela slušně jim to jde.

Jako třešničku na dortu, ale zároveň neodmyslitelnou součástí, je sociální cítění této české značky. Aktivně podporují chráněné dílny, které jim pomáhají s jejich tvorbou. Klobouček dolů. Projekty, který mají hlubší smysl - o tom to je přece. K čemu nám ta práce potom je když nemůžeme podpořit ty, kterým to pomůže?

Podpořte i vy lokální českou produkci. Podpořte menší značky, které většinou tvoří svoje produkty hlavně od srdce a tak poctivě jak jen to umí.

Nejnovější dámská móda

Sleduj instagram @tykraso_cz