Friendly Place Brno

Kosmetika a drogérie na váhu v bezobalovém obchodě v Brně. Nakupuj udržitelně bez zbytečné chemie, umělých barviv a plastových obalů.

Jak vypadá Friendly Place Brno?

Aktuálně - bohužel tento obchod byl trvale uzavřen. 

Friendly Place Brno je friendly hlavně k přírodě. Šetří totiž plastové obaly a nabízí možnost nákupu drogérie a kosmetiky na váhu. Do obchodu si tak můžeš vzít svoje vlastní pytlíčky, krabičky, sáčky, do kterých ti bude naváženo nebo odlito cokoliv si vybereš. Velikou výhodou je nejen nižší spotřeba obalovýho materiálu, ale i fakt, že si vybereš takový množství, jaký opravdu upotřebíš. Nemusíš tak zbytečně nakupovat obrovská balení nebo naopak miniaturní lahvičky, které hned spotřebuješ.

Kromě toho, že nákupem šetříš přírodu, šetříš i samu sebe. Najdeš tu totiž takové produkty, ve kterých není zbytečná chemie, přidaná barviva nebo umělé vůně. Vybírej z čiště přírodních produktů od lokálních značek. Ty nabízí různé druhy šampónů, kondicionérů, mýdel, olejů, produktů pro dentální hygienu, tělová másla, krémy a mnoho dalšího. Opravdu stojí si sem zajít na návštěvu. Když by sis náhodou nevybrala z nepřeberného množství mýdel, můžeš si tu nakoupit mýdlovou hmotu, voňavé olejíčky i sušené květy ná výrob svého vlastního mýdla. 

Mrkni na Facebook
Mrkni na Instagram.

Co všechno v obchodě najdeš? 

Kosmetika a zdraví
Drogerie
Doplňky
Dobroty
Veganské raw dorty na objednávku

Co je dobrý vědět než vyrazíš nakupovat:

Kde hledat:

Čápkova 21
602 00, Brno

Otevírací doba:

Po - Pá: 13:00 - 18:00
So: Zavřeno
Ne: Zavřeno

Platba kartou: Ano

Nejnovější dámská móda

Sleduj instagram @tykraso_cz