PLACE store

Kamenné prodejny a online tržiště PLACE store nabízí lokální produkty českých autorů - oblečení, šperky, kabelky, kosmetika, keramika a další tvorba.

Jak vypadá PLACE store?

PLACE store, to jsou kamenné prodejny a online tržiště pro lokální značky. Jak to vlastně na „place“ funguje? Pro tebe jako zákazníka se kamenná prodejna tváří jako jakýkoliv jiný (i když o dost hezčí) obchod s oblečením, šperky, keramikou a spoustou dalšího. Obrovský rozdíl je v tom, že cokoliv na PLACE store najdeš je pouze od lokálních českých a slovenských autorů. Vše jsou poctivé, originální produkty, které jinde jen tak neuvidíš. Kromě klasického nákupu v kamenných prodejnách můžeš vybírat i na online tržišti, které funguje podobně jako eshop. 

„Naším cílem je dostat autorskou tvorbu českých a slovenských tvůrců na výsluní, tam totiž patří!“
– Placestore

Place tak dává prostor nejen existujícím lokálním značkám, ale i startujícím menším tvůrcům, kteří by se chtěli prezentovat v kamenné prodejně. Navíc celý koncept funguje jako "frenčíza". Takže pokud chceš rozjet svůj vlastní obchod s autorskou tvorbou, nejjednodušší řešení je, využít už hotový koncept Place storu ve svém městě. 

Mrkni na Facebook.
Mrkni na Instagram

Co na place najdeš?

Najdeš tady spoustu originálních kousků tvořené od srdce každého tvůrce. Kromě kosmetiky, bižuterie, keramiky, papírenských výrobků či čokolády si můžeš vybrat i originální autorskou módu. Kromě známějších značek jako je Michaela Surá, Můj Kousek nebo Dhaara můžeš vybírat i z dámské oblečení TYKRÁSO. Pravidelně obchod sama navštěvuji a obnovuji nabídku jako jsou basic trika s krátkým rukávem, roláky Marilyn, šaty s květinovými prostřihy, dárkové sady, spací masky z odstřižků od šití a spoustu dalšího. Pokud bys tam zrovna ten svůj vysněný originál nenašla, nezoufej. Placestore má nově i svůj eshop, na kterém můžeš vybírat i online.

Kde PLACE store najdeš?

Nejnovější dámská móda

Sleduj instagram @tykraso_cz