MONISIMO

Originální střihy, kvalitní přírodní materiály, široký výběr jak pro ženy, muže tak i pro děti. Podpořte značku MONISIMO a dejte přednost kvalitě.

Jak vypadá MONISIMO?

MONISIMO je česká značka oblečení, která vznikla teprve nedávno a to v roce 2018. Za tu chvilku stihla dosáhnout nebývalých rozměrů. Nabízí kromě módy pro ženy a muže i kousky ve stejném designu pro naše nejmenší, děti.

A tak vlastně začal příběh této značky. Několik párů šikovných rukou ve spojení s talentovanou hlavní designerkou, Sonja Grund, se rozhodlo, že zkusí ušít stejné kousky jak pro dospělé tak i pro děti. Tento nápad se zákazníkům tak zalíbil, že dal za vznik prakticky celé značce. 

Materiály jsou zvolené velice pečlivě s ohledem na životní prostředí. Na většinu modelů je použita bavlna v různých úpravách - bavlněný úplet, teplákovina, satén nebo 100% bavlna v různých gramážích. 

Osobně se mi velice líbí kombinace teplákoviny a klasického bavlněného plátna a to konkrétně u modelu mikino/košile. Skvěle taky vypadá semišový bomber, který nabízí ve dvou barvách - vínová a modrá. Absolutně netradičním kouskem, minimálně jeho provedení je originální, je háčkovaný růžový batoh s perličkami z recyklované příze. Na první pohled to není úplně šálek mého čaje, na druhou stranu si ho dokážu představit k basic tričku, světlým džínám a bílým keckám (i když je to ofiko dětský batoh). 

Nejnovější dámská móda

Sleduj instagram @tykraso_cz