Rebelion

Naučte se šít, konstruovat střih, pracovat s overlockem a další manipulace s látkami. Zároveň si vyberte od Rebelion, českou kvalitní módu od mistrů.

Jak vypadá Rebelion?

O Rebelionu resp. Rebelion ateliéru jsem se dozvěděla díky kurzu šití.
Rebelion je totiž nejen obchod s vlastní módní tvorbou, ale také ateliér kde vás naučí šít od úplného začátku až po složitější kousky. Můžete si tak vybrat z kurzů pro začátečníky, mírně pokročilé až po úplně pokročilé nebo se přihlásit na kurz speciálně připravený pro maminky.

Obrovskou výhodou je, že i když se jedná původně o brněnský ateliér, tak momentálně se můžete naučit šít už ve čtyřech městech České republiky - Brně, Praze, Plzni a v Olomouci. Sama jsem absolvovala víkendové kurzy šití v Brně pod vedením úžasného lektora Míši a bylo to naprosto skvělé. Od září díky tomu uvažuji o semestrálním kurzu šití, který trvá 2 hodiny týdně po dobu 20 týdnů.

Na eshopu najdete bohaté příslušenství a pomůcky k šití jako jsou: nitě, špendlíky, nůžky, knoflíky, gumy, látky a spousta dalšího. 

Ale zpět k jejich tvorbě oblečení, ze které také vyberete na jejich eshopu.
Práce zkušených lektorů z kurzu se reflektuje v oblečení, ze kterého můžete vybírat. Minimalistický styl, kvalitní materiály a hlavně kvalitní poctivé provedení.
Trička, šaty, sukně, mikiny a také kabáty.
Fandím konceptu kupuj méně, ale kvalitně. A v případě Rebelionu to platí dvojnásob.

Velké plus u mě mají za to, že používají látky vyrobené v ČR.

Nejnovější dámská móda

Sleduj instagram @tykraso_cz