Reparáda

Lokální produkce značky Reparáda, originální oblečení z přírodních materiálů. Vybírejte z velkého množství triček, body, sukní, šatů a košilí.

Jak vypadá Reparáda?

Nádherný obchod opět původem z Brna a okolí. Reparáda je další značka, která se snaží podpořit myšlenku méně, ale kvalitně. Aneb nebudeme nakupovat trička ve slevách za 49 Kč abychom tím podpořili masivní výrobu velkých řetězců s oblečením. Takové tričko vyhodíte po druhém nošení a celý koloběh jede od znovu.

Reparáda se s tím také snaží něco dělat. Opět jde o značku, která je 100% z České republiky. Inspiraci tentokrát čerpá z tzv. vintage stylu. Tedy ze střihů z dřívějších dob kde byly klasické košilové šaty, kolové sukně ke kolenům a mnoho dalšího. Taková ta klasika prvorepublikových černobílých filmů kdy byly ženy krásně upravené dámy. Kdy si lidé vážili každého kousku svého oblečení a nedělali nájezdy každé dva měsíce na slevy v obchodních centrech.

Jeden z mála lokálních obchodů, který má tak široký výběr. Reparáda se drží jasného, jednoduchého konceptu, který je patrný na každé stránce jejich webu.

Reparáda používá kvalitní materiál

Moc se mi líbí, že dbají na výběr materiálu a že mají hned několik kolekcí kde používají bambusové vlákno. Díky, díky a znovu díky. Velký plus ode mě tedy mají za materiály pak samozřejmě za český původ a produkci. Další body navíc získávají za pestrou nabídku a poctivé zpracování.

Není to jednoduché se světě módy vůbec začít natož se udržet a rozrůstat. Jen tak dál.

Nejnovější dámská móda

Sleduj instagram @tykraso_cz