Cult of the road

Kvalitní materiály, originální potisky, jasná vize a střihy, které padnou všem. Vyberte si oblečení od české streetové značky Cult of the road.

Jak vypadá Cult of the road?

Když už jsem tak pěkně začali brněnskými značkami tak v nich budeme ještě chvilku pokračovat. Brno toho má totiž docela dost co nabídnout a tak by byla škoda, kdybych vynechala zrovna Cult of the road.

Cult of the road je opět lokální značka, která šije v České republice. Od původních se, ale dost liší. Jak si můžete všimnout tak původ konceptu a důvod vzniku je dost podobný těm ostatním. Výroba v ČR, kvalitní materiál, vlastní vize, nespokojenost s nabídkou z mega řetězců a mnoho dalšího. Nicméně inspirace je patrná někde úplně jinde. Nemůžeme tu hledat minimalismus i když střihy jsou dost jednoduché - ještě že. Základní střihy jsou prostě léty prověřené a nejlepší. Ale Cult of the road se veze na streetovo - skateboardingovo - motorkářské vlně.
Prostě taková ta česká pohodička s pivkem na kolech. Jestli na těch skateboardových nebo motorkářských to už nechají na nás.

Máme tu klasiku dohromady s cool potisky s jasným konceptem co dává smysl.
Love it. Když si projíždím jejich e-shop tak mám chuť si na hlavu nasadit truckerku, zamuchlast se do bavlněné mikiny, přehodit si na sebe kapucu, zabalit baťoh, rozdělat lahváče a vyrazit na čundr s přespáním někde u Mikulova na kopci mezi vinicemi.

Vydejte se na takový výlet i vy a pořiďte si nějaký cool streetový kousek.
Velké plus mají tedy za opět českou produkci a tentokrát za krásné potisky.

Nejnovější dámská móda

Sleduj instagram @tykraso_cz