Wolfgang

Brněnská značka oblečení Wolfgang s originálním designem, obleče každého člena smečky. Vybírat můžete z mikin, triček, kabátů bund a mnoho dalšího.

Jak vypadá Wolfgang?

Wolfgang store je brněnská lokální značka. Vznikla už v roce 2012 a za tu chvíli urazila velký kus cesty. Prezentuje se jako minimalistická móda, která přitom vybočuje z řad minimalismu a dodává ji cosi navíc - vlka.
Aneb připojte se do "vlčí" rodiny/smečky díky jejich zajímavým střihům, použitým látkám a faktu, že spousta kousků je prakticky unisexových.

Vše povyšují tím, že šijí v České republice a snaží se tak konkurovat, i když je to zatím nemožný boj (ale i to se počítá), velkým řetězcům, kteří na nás neustále valí jednu kolekci a vlnu slev za druhou. Přitom tyto řetězce neřeší materiály, produkci, vložené úsilí a práci a v neposlední řadě kašlou na dopady neudržitelného kolosu.
Proto fandím jakékoliv lokální české produkci a snaze nabídnout lidem kvalitu místo kvantity. Lidem, kteří dbají na to jaký materiál použít, jak ho kvalitně zpracovat a doručit lidem.

Wolfgang je dostupný jak online tak v kamenných prodejnách. Nebo spíš showroomech? Ano, showroomech. Wolfgang store vám totiž nabízí víc než jen věšák píchnutý na zeď. Celý nákup je zážitek. Takže pokud máte možnost, stavte se na kamennou prodejnu v Brně nebo v Praze. Celá atmosféra vlčího gangu vás pohltí a vy neodejdete s prázdnou.

Velké plus u mě mají za výrobu v České repubice a širokou nabídku jak pro ženy tak pro muže. 90% použitých materiálů je bavlna, což je další obrovská výhoda.
Ještě navázat prodej společně s obuví a ve Wolfu se oblečete od hlavy k patě - doslova.

Nejnovější dámská móda

Sleduj instagram @tykraso_cz