YOUNGPRIMITIVE

Nadčasová móda YOUNGPRIMITIVE pro všechny s vlastními názory a postoji. Upřednostňují kvalitu nad masovou produkcí a mají svůj osobitý styl.

Jak vypadá YOUNGPRIMITIVE?

Česká značka oblečení, která sahá svým vznikem už docela hluboko do minulosti. Když píšu docela, myslím tím přelom milénia a pak rok 2004. To šly do tisku oficiálně první potisky triček. 

Původní byl youngprimitive pouze blog. Majitel, Efa, psal o tom co ho v životě potkalo nebo kam zrovna vyrazil na výlet. Jelikož byl plný dojmů a vlastních nápadů, které se snažil "publikovat", zvolil si k tomu tričko. 

A jak už to tak bývá, za úspěšným mužem je vždycky skvělá žena, i v tomto případě tomu nebylo jinak. Nitka pomáhá posouvat tuto úspěšnou značku ještě dál a tvoří veškeré návrhy pro dámy i pány. Po narození jejich syna přibyla do nabídky i móda pro mrňousy

Chválím jednoduchost a přitom funkčnost střihů a fakt, že netvoří módu masově. Opět dávají raději přednost kvalitnímu provedení a poctivým látkám než masové řetězce produkující "klasické" oblečení.

Jaké materiály používají? 
Z drtivé většiny je to bavlna a to v BIO kvalitě. Tedy bavlna, která pochází z kontrolovaného pěstování, které nepoužívá žádné chemické látky a povzbuzováky. 

Nejnovější dámská móda

Sleduj instagram @tykraso_cz