Moki

Kvalitní oblečení z české republiky Moki s propracovanými střihy a originálními autorskými potisky. Móda s láskou k cestování, horám a oceánům.

Jak vypadá Moki?

Úplnou náhodou jsem narazila na tuhle velice zajímavou značku oblečení. Nejde tak úplně 100% o tvorbu jen z České republiky, ale i tak jsem je zařadila do lokální produkce. Až na trička totiž vše šijí v ČR. Dbají na kvalitu materiálů, propracovanost střihů a hlavním pro ně je abyste se v jejich oblečení cítili co nejvíc samy sebou.  

Ale co ty trička? Ty nechávají dovážet z Indie od značky Earth Positive. Ta je vyrábí z organických materiálů, používají větrnou a slunečnou energii, nepoužívají pro přepravu letecké dopravce, balení je 100% recyklovatelné a mnoho dalších eco výhod.

Co je jiný na týhle značce než všechny ostatní? Všechny kousky jsou inspirovány cestami a zážitky dvou holek, která tahle značka patří. Holky procestovaly už pěkný kus světa a tak vše co po cestě zažily a viděly přesnášejí i do své tvorby oblečení. Vznikají tak originální kousky s originálními autorskými potisky.

E-shop pak najdete na stránkách www.mokilife.cz kde najdete i kompletní nabídku jako jsou trička, mikiny, šaty, raglany, čepice, kšiltovky a bavlněné tašky. 

Nejnovější dámská móda

Sleduj instagram @tykraso_cz