M. Asch - Be original

Česká značka oblečení M. Asch - Be original dbá na kvalitu materiálů a originalitu střihů. Široká nabídka dámského, pánského a dětského oblečení.

Jak vypadá M. Asch - Be original?

Další krásná ukázka z české tvorby kvalitního, jednoduché a originálního oblečení. Tentokrát od značky M. Asch - Be original. Jednoduché a přitom elegantní a hlavně nositelné střihy. Je vidět, že na materiálu si dávájí také hodně záležet a nejde o běžnou řadu oblečení, které nabízejí klasické "masové" textilní řetězce.

Moc se mi líbí, že 99% střihů jsou prostě jednoduché a přitom stylové věci, které budou slušet každému. Použité materiály jsou z většiny bavlna, popř. bavlněný úplet a spousta doplňků je dokonce řučně pletena.

Kolekce jsou určeny nejen pro ženy, ale i pro děti a muže. Obléct tak opět můžete celou rodinku, spoustu příbuzných a kamarádů kolem. Vše ručně šito nebo upleteno a to přímo v srdci Beskyd.

Podpořte lokální produkci z České republiky, nakupujte od menších výrobců, kteří tvoří často z mnohem kvalitnějších materiálů a velice poctivě. Pořídíte si tak kousek, který vydrží podstatně delší dobu, pokud se o něj budete starat správně. Navíc nepotkáte stejný kousek na dalších 100 lidech během jednoho dne.

Nejnovější dámská móda

Sleduj instagram @tykraso_cz